Jak negocjować zakup mieszkania? Gdzie szukać okazji ? Sławek Muturi | Biznes Nieruchomości

 

Tajniki inwestowania w nieruchomości. Czy ceny już spadają? Jak tanio kupić?
? Subskrybuj nas aby oglądać więcej: https://bit.ly/34Ob4pZ​

✅KONKURS – Do zgarnięcia e-book z książkami, które polecają goście Biznes Misji, który powstawał 6 lat. Szczegóły w wywiadzie.

——————————–SOCIAL——————————–
?vidIQ Blog – https://www.biznesmisja.pl/​
?BiznesMisja Podcast – https://spoti.fi/3oM5e2q​
?Facebook: Biznes Misja
?Twitter: biznesmisja
?Instagram: biznesmisja
? Dodatkowo zapraszamy do rozmów o biznesie na naszej grupie, gdzie także są nasi Goście z wywiadów: ? GRUPA BIZNESOWA Facebook: LUDZIE BIZNES MISJI

——————————–GOŚĆ ——————————–
Pół Polak, pół Kenijczyk, urodzony w Łodzi. Studiował w Warszawie (SGH oraz UW) oraz w Londynie (MBA w London Business School). Przez 2 lata pracował w ONZ w Genewie, a potem 17 lat pracował w największych firmach doradczych – Arthur Andersen i potem Deloitte, awansując od stanowiska asystenta (w 1992 roku) aż po partnera (w 2000 roku). Jednocześnie kupował kolejne mieszkania na wynajem, co pozwoliło mu osiągnąć pełną wolność finansową – comiesięczne pasywne przychody z najmu przekroczyły (z nadwyżką) koszty utrzymania standardu życia, do którego się przyzwyczaił z rodziną. Zrezygnował definitywnie z pracy i w maju 2009 roku, w wieku 43,5 roku został rentierem.

Misją Sławka stało się wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków. Robi to na 5 różnych sposobów – dzieli się swoją wiedzą (jest autorem 8 książek, od 10 lat prowadzi bloga fridomia.pl, udzielił setek wywiadów, zrobił setki prezentacji); cywilizuje polski rynek najmu mieszkań skutecznie wprowadzając nań nowe praktyki rynkowe; założył firmę Mzuri, która zarządza mieszkaniami (już ponad 6000 jednostek) w 65 miastach Polski; firma Mzuri Investments pomogła inwestorom kupić i wyremontować ponad 1500 mieszkań; platforma grupowego inwestowania w najem w formule crowdfund investing (Mzuri CFI) pozwala inwestować w najem kwoty już od PLN 10 tysięcy – 14 celowych spółek inwestycyjnych zebrało łącznie ponad 60 mln kapitału.

Sławek wykorzystuje potencjał medialny swoich podróży do wspierania działań założonej przez siebie Fundacji Fridomia, która systemowo stara się rozwiązać problem braku mieszkań dla wychowanków domów dziecka i innych form pieczy zastępczej, tworząc dla nich mieszkania zastępcze. W nich będą mogli usamodzielniać się z dala od patologicznych środowisk zerowych z których wielu się wywodzi.

Prawdziwą pasją Sławka są podróże. Prawdopodobnie jako pierwszy człowiek na świecie odwiedził każde ze 195 państw – członków ONZ – co najmniej dwa razy.

Właściciel firmy mzuri.pl: https://mzuri.pl/


Pytania:
Czy dzisiaj nieruchomości spadną ?
Dlaczego warto inwestować w nieruchomości ? A może już nie?
Gdzie i w jakiej lokalizacji warto kupić mieszkanie na wynajem?
Wynajem krótko a długookresowy?
Inne formy inwestowania w nieruchomości ?
Jak mając 10 tys stać się posiadaczem mieszkania ?
Jak negocjować cenę mieszkania?
Gdzie szukać okazji ?
Czy dzisiaj ceny nieruchomości już spadają ?
Jaka będzie przyszłość inwestowania w nieruchomości ?
Mieszkanie w mieście czy dom pod miastem?

#nieruchomości #InwestowanieWNieruchomości #BiznesMisja

Business Misja

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.