Mieszkanicznikodpodszewki.pl – Czy potrzebna Wam motywacja ?

Rok lata temu dzięki wspaniałej inicjatywnie Andrzeja Burzyńskiego na zaproszenie do Londynu przyjechał Krzysztof Jędrzejewski z małżonką.

Zorganizowaliśmy z nim dwudniowe spotkanie dla osób które chciały Panu Krzysztofowi  zadać pytania na temat prowadzenia biznesu i filozofii jaką kieruje się w życiu. Weekend spędzony w jego towarzystwie należał do najbardziej wyjątkowych weekendów w moim i Kamila dorobku. I nie chodzi o to że Pan Krzysztof jest jednym z najbogatszych osób w Polsce ( wg. Forbes) ale o jego skromność i  głęboką wiarę w Boga którą kieruje się w życiu i biznesie. Nie przeszkadzało mu również nocowanie na naszym skromnym poddaszu:)

Wideoszkolenie: Jak zbudować wartościowy biznes – nadal dostępne tutaj

Wspominam o Panu Krzysztofie ponieważ w najnowszym wydaniu magazynu Forbes jest obszerny wywiad z jego osobą, który gorąco polecam. Miałam ogromną satysfakcje z faktu iż mogłam poznać i gościć tak wyjątkową osobę.

Chciałam wam również polecić i zasugerować, jeśli nie macie okazji poznawać na co dzień takich osób jak Pan Krzysztof to na Youtubie jest rewelacyjna platforma z ponad 60 rozmowami z ludźmi sukcesu: biznesmenami, aktorami, filmowcami, kapłanami, sportowcami czy naukowcami.

Z wywiadów wypisałam dużo wartościowych informacji które zastosuje w swoim życiu.

Business Misja bo o niej mowa, prowadzi małżeństwo Łukasz i Natalia Smolarscy którzy pochodzą z Nowego Sącza. Obecnie szczęśliwi rodzice bliźniaków.

Business misja to taki zastrzyk dla ludzi którzy dopiero zaczynają spełniać swoje marzenia i szukają dobrych wzorców.

Łukasz i Natalia chcą pokazać poprzez wywiady że sukces może osiągnąć każdy. Niezależnie od tego gdzie się wychowuje, jakich ma rodziców i jaki ma status majątkowy. Łukasz wie coś na ten temat ponieważ sam stracił mamę w wieku 5 lat a jego tata nie miał z nim kontaktu. Łukasz sam chciał bardzo coś osiągnąć, a jedynie co mógł w tamtym czasie to być pilnym uczniem i liczyć na pomoc wspaniałych ludzi którzy go otaczali. Łukasz od 8 lat pracuje w  międzynarodowej korporacji jako specjalista od IT i jest początkującym rentierem.

Wszystkie wywiady są rewelacyjne a moja czołówka to:

1)   Andrzejem Blikle – zasłużonym matematykiem, informatykiem i mistrzem cukierniczym w jednej osobie

2)   Dorota Wellman –bardzo energiczny wywiad, a jej etyka pracy jest bardzo bliska mojemu sercu

3)   Jacek Chmielecki -coach i rentier

4)   Michał Szafrański -dzięki wywiadowi dowiedziałam się więcej o Michale i skąd wyniósł nawyk oszczędzania.

5)   Dr Irena Eris, -ogromnie się cieszę że jej firma otrzymała od Hermes i Chanel zaproszenie do Comite Colbert organizacji skupiającej luksusowe marki i jej marka jest jedyną w tym gronie niefrancuską marką kosmetyczną.

 

Na zakończenie w ramach ciekawostki dodam iż otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w programie Business Misja a czas pokaże co z tego wyjdzie ????

Źródło: http://mieszkanicznikodpodszewki.pl/2016/01/czy-potrzebna-wam-motywacja.html

Dorota Poreba

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube