Miliony z odzieży męskiej. Firma, która współpracuje m.in. z Paprocki&Brzozowski. Marcin Ochnik

 

? Subskrybuj nas i bądź na bieżąco ? https://bit.ly/34Ob4pZ
Dziękujemy – Twój sub pomaga nam się rozwijać ✅
? FB Fanpage Biznes Misja: https://www.facebook.com/businessmisja
? Blog BM: https://www.biznesmisja.pl
? Instagram: https://www.instagram.com/businessmisja

✅ Dodatkowo zapraszamy do rozmów o biznesie na naszej grupie, gdzie także są nasi Goście z wywiadów: ⬇️ ? GRUPA BIZNESOWA: https://bit.ly/32OQSE3

✅ Marcin Ochnik – Firma OCHNIK została założona w roku 1989 przez braci Jacka i Cezarego Ochników. Historia marki zaczęła się od zaprojektowania, uszycia oraz sprzedania jednego egzemplarza kurtki.
Bracia wzorując się na sławnych, włoskich manufakturach, postawili sobie za cel stworzenie rodzinnego przedsiębiorstwa, które zdobędzie uznanie dzięki najwyższej jakości swoich wyrobów. Początkowo siedzibą firmy był ich dom rodzinny, z czasem produkcja, magazyn i część biurowa przeniosły się w inne miejsca.
Zaczynając od sprzedaży pojedynczych egzemplarzy, firma stale zyskiwała nowych klientów. Kilka lat temu do braci dołączył najmłodszy – Marcin Ochnik, który doskonale odnalazł się w nowej rzeczywistości i przejął obowiązki Prezesa. Dzięki niemu sieć sprzedaży zaczęła się prężnie rozwijać, kolejno powstawały nowe salony sygnowane logiem marki.
Obecnie Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej. Kolekcje firmy OCHNIK tworzone są przez młodych, ambitnych projektantów, którzy pragną kultywować na rynku polskim umiłowanie do tego, co piękne. Na bieżąco śledzą trendy jakie będą obowiązywać w modzie w danym sezonie, dlatego też starannie dobierają kolory i projektują fasony kurtek czy torebek.

Doświadczenie projektantów sprawia, że wzornictwo firmy jest doceniane zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ochnik to od lat wyłącznie naturalne, szlachetne surowce, niepowtarzalny design oraz perfekcyjne wykończenie. Co sezon marka oferuje ekskluzywne, niezwykle oryginalne kolekcje kurtek, płaszczy, marynarek, kożuchów oraz szeroką gamę galanterii skórzanej: torebki, teczki, torby podróżne, etui, portfele, rękawiczki i paski. Pracuje z wybitnymi polskimi projektantami – Marią Nowińską, duetem Paprocki & Brzozowski oraz uznaną kreatorką mody Violą Śpiechowicz tworząc limitowane kolekcje, które cieszą dużym zainteresowaniem zarówno w świecie mody jak i wśród klientów.
? więcej: https://ochnik.com/

✅ WYWIAD NAGRANY PODCZAS ZJAZDU FIRM RODZINNYCH.
? Więcej: http://firmyrodzinne.pl/

PARTNER KANAŁU:
? LANCERTO: http://www.lancerto.com

#Ochnik #Milioner BiznesMisja #Wywiad

Business Misja

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.