Polacy z werwą – Gala Orlen

Mieliśmy okazje wziąć udział w niezwykle ważnym wydarzeniu biznesowym, które odbyło się w Teatrze Wielkim w Warszawie. Gala Orlen odbywa się już cyklicznie od kilku lat. „Polacy z werwą” nie są zwykłym rankingiem popularności.  Celem jest promowanie innowacyjności i osiągnięć osób, dzięki którym Polska staje się coraz lepsza.

Wydarzenie rozpoczął pokaz mody Gosi Baczyńskiej. Niezwykła sceneria i bardzo  ciekawe projekty zapowiadały interesujące wydarzenie. Koncert Jamie Cullum oraz Julii Marcell tylko nas w tym utwierdził. Wydarzenie przebiegało w bardzo  miłej atmosferze.

afl_orlen091014_0176afl_orlen091014_0286

Zwycięzca kategorii Innowacje w Biznesie to Konrad Sierzputowski. 

Właściciel firmy Omni3D, która zajmuje się drukarkami 3D. Jest przedsiębiorcą , który rozkręcił już wiele start-upów. Sam o sobie mówi, że ma biznesowe ADHD.  Mieliśmy przyjemność widzieć jak odbiera nagrodę „Polacy z werwą” oraz jako pierwsi gratulować sukcesu. Spotkaliśmy się z Konradem w Poznaniu i poruszyliśmy wiele ciekawych tematów związanych z biznesem, inspiracją, a także pasją.

Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć jak dokładnie przebiegał wywiad i posłuchać rad Konrada.

DSC09191

afl_orlen091014_0463

W kategorii Innowacje w Biznesie był nominowany również nasz gość Arek Skuza.

Jeśli chcesz zobaczyć wywiad z niezwykle innowacyjną i inspirującą osobą zapraszamy TUTAJ

Arek Sk

 

Gościem gali była Marta Stefańczyk – Ciąpała. Właścicielka ekskluzywnej marki Cafardini. Udało nam się chwilę porozmawiać na tematy biznesowe i prywatne. Już wkrótce będziecie mogli zobaczyć również bardzo interesujący wywiad z Martą.

Lukasz Smolarski

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube