PRAWNIK – Prokurent DAWID GUNIA – Czy można zarobić na upadku swojej firmy?

 

? Subskrybuj nas i bądź na bieżąco ? https://bit.ly/34Ob4pZ
Grupa #WspieramBiznesZDomu ?https://www.facebook.com/groups/wspierambiznes/

Absolwent Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie na rynku krajowym oraz zagranicznym zarówno w spółkach o kapitale zagranicznym jak i krajowym.

Specjalista w zakresie zarządzania kryzysowego, pozyskiwania finansowania i negocjacji.

Od blisko dekady skutecznie prowadzi i zarządza firmami na europejskich rynkach. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji strategii zarządzania przedsiębiorstwami (w tym na stanowisku dyrektora generalnego) i opracowywania strategii wejścia na rynek. Posiada także zaplecze negocjacyjne związane z handlem międzynarodowym (między innymi z Chiny, Włochy, Niemcy i Francja). Zarządzał firmami na rynkach polskim, brytyjskim i niemieckim.

Jako prokurent w Sanators Sp. z o.o. wykonuje wyznaczone przez sądy obowiązki Syndyka w postępowaniach upadłościowych i Nadzorcy oraz Zarządcy w postępowaniach restrukturyzacyjnych.

Jako, że Biznes Misja od lat działa w kręgu biznesowym, zna potrzeby przedsiębiorców to narodził się pomysł, aby zachęcać Wszystkich do wspierania biznesów i pomocy w tym ciężkim okresie. Nasza społeczność składa się ze specjalistów z praktycznie każdej gałęzi biznesu: I tak mamy w niej Informatyków, Lekarzy, Menadżerów, Dyrektorów Finansowych, Prezesów, Właścicieli Biznesów, Studentów, Pracowników Fizycznych, Youtuberów, więc wierzymy, że połączenie tych profesji zaowocuje konkretnymi rozwiązaniami dla zgłaszających się pomocy Biznesom.

Biznes Misja #WspieramBiznesZDomu

Kanał Biznes Misja, gdzie będą odbywały się rozmowy na temat pomocy Przedsiębiorcom

Całość będzie odbywała się w social mediach m.in na Youtube, Facebook. Sama Biznes Misja przeprowadziła przez 6 lat istnienia ponad 160 wywiadów z przedsiębiorcami, artystami, sportowcami głównie na tematy biznesowe. Ma aktualnie ponad 4 Mln wyświetleń, i ponad 23 tys. subskrybentów na samym Youtube. Społeczność to głównie pasjonaci biznesu, menedżerowie i przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoje działalności w Polsce i na całym świecie. Wśród grona gości znaleźli się m.in. Najbogatszy Polak Michał Sołowow, dr Irena Eris, Red Lipstick Monster, Bogusław Linda, Adam Góral Asseco, Krzysztof Pawiński MASPEX i inni.

DOŁĄCZ DO KAMPANII I WSPIERAJ PRZEDSIĘBIORCÓW

Namawiamy także innych aby przyłączali się do akcji #WspieramBiznesZDomu poprzez rożnego rodzaju działania zwiększające szanse na przetrwanie biznesu. Może to być lokalne wsparcie radia, mediów w kwestii reklamy, może to być pomoc fizyczna, pomoc w tworzeniu oprogramowania dla nowych modeli biznesowych, pomoc ekspercka i wszystko to co możemy w tym okresie zrobić dla przedsiębiorczości, szczególnie tej lokalnej.

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą i chcesz wystąpić w Biznes Misji, w której opowiesz o biznesie, a my będziemy szukali dla Ciebie rozwiązań, być może poznasz ludzi, którzy będą chętni Ci pomóc, to zgłoś się poprzez poniższe linki czy to Facebook Biznes Misja, czy YouTube zakładka kontakt czy mail: businessmisja@gmail.com

Każdego kto chce poznać biznes, uczestniczyć w spotkaniach aby wspierać i szukać rozwiązań dla biznesu zapraszamy do grupy biznesowej na FB: ale też do subskrypcji kanału Biznes Misja aby na bieżąco śledzić rozmowy LIVE.

Partnerzy: Brand24, Brief.pl Dts24, Lideruj.pl, Wyższa Szkoła Biznesu-National Louis University, Instytut Firm Rodzinnych IFR.

#Sanators #Syndyk #Prokurent

Business Misja

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.