Sądeczanin – Business Misja. Wywiady Smolarskiego z ludźmi sukcesu

Łukasz Smolarski jest sądeczaninem, który od ośmiu lat mieszka w Warszawie. Na co dzień pracuje w amerykańskiej korporacji, a w wolnych chwilach realizuje swoje pasje.

„Wraz z żoną postanowiliśmy stworzyć Business Misję , cykl inspirujących wywiadów z ludźmi sukcesu, publikowanymi w kanale YouTube, aby inspirować ludzi – pisze o sobie młody mężczyzna. – Ja sam jestem tam gdzie jestem właśnie dlatego, że spotkałem kogoś na swojej drodze, kto mnie zainspirował i wiem, że wiele osób takiego szczęścia nie ma.

– Wychowywałem się w blokach –  kontynuuje  – i widzę, jak moi koledzy często nie kończą za dobrze. Nie mają też przykładu w domu, dlatego chciałem zrobić coś, co może chociaż natchnąć, zainspirować do działań te i inne osoby. Czasami także inspiruję i motywuję młodych jako praktyk biznesu w WSB-NLU, opowiadając o tym, że można osiągnąć sukces w Polsce i robić to co się tylko zapragnie.

Pan Łukasz, jako sądecki patriota, swój cykl wywiadów rozpoczął od ludzi sukcesu z Nowego Sącza. Na pierwszy ogień poszedł Ryszard Florek, prezes Fakro, potem Kazimierz Pazgan, prezes Konspolu i dr Krzysztof Pawłowski, twórca i wieloletni rektor WSB-NLU. Potem byli inni ludzie sukcesu z całej Polski, także duchowni sportowcy. Do każdej rozmowy pan Łukasz starannie się przygotowuje.

Warto posłuchać inspirujących wywiadów Łukasza Smolarskiego

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/businessmisja

FB: https://www.facebook.com/businessmisja?fref=ts

BLOG: http://www.biznesmisja.pl

Źródło: http://archiwum.sadeczanin.info/gospodarka,6/business-misja-wywiady-z-ludzmi-sukcesu,67810#.WYhPtIR96Cg

Dorota Poreba

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube