SMSAPI – Wysyłają ponad 1 mld wiadomości rocznie. KONKURS

 

Jak ustrzec się przed wirusami w SMS?
? Subskrybuj nas aby oglądać więcej: https://bit.ly/34Ob4pZ​

✅KONKURS – Do zgarnięcia e-book z książkami, które polecają goście Biznes Misji, który powstawał 6 lat. Aby go zdobyć wystarczy zamieścić odpowiedź w komentarzu pod wywiadem na temat tego jak walczycie z niechcianymi SMSami.
——————————–SOCIAL——————————–
?vidIQ Blog – https://www.biznesmisja.pl/​
?BiznesMisja Podcast – https://spoti.fi/3oM5e2q​
?Facebook: Biznes Misja
?Twitter: biznesmisja
?Instagram: biznesmisja
? Dodatkowo zapraszamy do rozmów o biznesie na naszej grupie, gdzie także są nasi Goście z wywiadów: ? GRUPA BIZNESOWA Facebook: LUDZIE BIZNES MISJI

PYTANIA:
3:20 Jak rekrutować aby ludzie byli przywiązani do firmy ?
6:00 Jak zdobyć pierwszego klienta?
8:10 Czym jest SMS API
10:50 Czy i jak można podszywać się pod inną firmę?
12:10 Czym jest dzisiaj marketing internetowy ?
Jak się zabezpieczyć przed niechcianymi SMSami ?
13:01 Jak uchronić się przed wirusami w SMS ?
Wsparcie dla Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach
i dochód z webinarium: www.idz.do/misevent
25:30 Przyszłość SMS
32:04 Co się zmienia jak wchodzi zagraniczny inwestor ?

✅Maja Wiśniewska, Marketing Manager w SMSAPI – platformie do masowej wysyłki SMS. Rozwija działania marketingowe marki w zakresie pozyskiwania klientów z kanału digital oraz relacje marki z odbiorcami za pomocą działań content marketingowych, w social media oraz realizuje strategię PR serwisu. Na co dzień podróżniczka i miejski społecznik, zaangażowana m.in. w organizację konferencji związanych z technologią, edukacją i designem TEDxKatowice.

✅Marek Oczkowski, Partnership Manager w SMSAPI, odpowiada za budowanie relacji z partnerami biznesowymi, a także za utrzymywanie oraz tworzenie integracji technologicznych. W kontaktach rzeczowy i konstruktywny, regularnie występuje na wydarzeniach branżowych. Prywatnie ojciec trójki dzieci, zapalony fotograf i piwowar.

✅SMSAPI to platforma do komunikacji mobilnej, w szczególności masowej wysyłki wiadomości SMS, poprzez panel klienta, aplikację mobilną lub prosty i łatwy w integracji interfejs SMS API umożliwiający integrację z własnymi systemami informatycznymi m.in. e-commerce lub CRM. Oznacza to, że z naszej usługi korzystają zarówno firmy z segmentu enterprise (kurierzy, banki, duże sieci retailowe), małe i średnie firmy (lokale usługowe, gastronomia, kluby sportowe, sklepy internetowe, nieruchomości i wiele innych), systemy posiadające wbudowane moduły do wysyłki SMS np. CRMy, oprogramowania sklepów internetowych, SaaSy oraz instytucje publiczne (urzędy miast, gmin, agencje publiczne). Za naszą pomocą wysyłają one powiadomienia SMS związane z procesem zakupowych (a w przypadku instytucji np. alerty o zagrożeniach pogodowych w danym mieście), SMSy marketingowe zachęcające do zakupu w sklepie internetowym lub stacjonarnym oraz kody autoryzacyjne lub przypomnienia haseł.

Ciekawa jest także historia naszej firmy, do 2017 roku byliśmy małą, polską firmą. Natomiast od 2017 roku jesteśmy częściom globalnej organizacji LINK Mobility, która zrzesza firmy zajmujące się komunikacją mobilną w Europie. Nasz zespół liczy już ponad 60 osób w polskiej spółce, w Europie w całej grupie jest ponad 300 osób. Jakiś czas temu firma weszła na norweską giełdę, z tego powodu nie jesteśmy w stanie dzielić się wszystkimi wskaźnikami wzrostu firmy od razu, natomiast co roku wysyłamy około miliarda wiadomości SMS (w 2019 ponad 1 mld). Poza polskim serwisem SMSAPI.pl działamy na całym świecie (klienci mogą wysyłać wiadomości SMS właściwie do każdego kraju). Jako SMSAPI.com prowadzimy działania marketingowe i sprzedażowe skupiając uwagę na kilku rynkach w Europie: Niemcy, Hiszpania, Francja, Włochy, Grecja.

✅ AKTUALNE WYDARZENIE ORGANIZOWANE PRZEZ SMSAPI
“Co lubią MiŚ-e”? to wydarzenie online w całości poświęcone promocji mikro, małych i średnich firm. MiŚ, czyli właśnie Małe i Średnie przedsiębiorstwa to rdzeń polskiej gospodarki, dlatego SMSAPI wraz z 6 partnerami z branży marketingu i e-commerce, zapraszają na całodzienne szkolenie ze skutecznej komunikacji sprzedażowej, posprzedażowej i nie tylko.

BILETY NA EVENT: to www.idz.do/misevent

#SMSAPI #BiznesMisja #Biznes

Business Misja

Zobacz wszystkie posty

Facebook

YouTube

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.