Przejdź do treści
Bądźmy w stałym kontakcie!

Rusza ogólnopolska kampania #WspieramBiznesZDomu

#WspieramBiznesZDomu

Czym jest kampania #WspieramBiznesZDomu?

Zdając sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji dzisiaj się znajdujemy, uruchomiliśmy kampanię, której ideą jest kreatywna pomoc ludziom biznesu o nazwie #WspieramBiznesZDomu

Każdy kto ma firmę znajdującą się w trudnej sytuacji ma możliwość znaleźć sojuszników oraz dodatkowy sposób na rozwój, w tym trudnym czasie ze względu na koronawirusa. Ludzie z różnych branż będą pomagali sobie nawzajem w kwestiach, które dla innego przedsiębiorcy są obecnie największym wyzwaniem.

Działania jakie podjęliśmy to m.in. połączenie społeczności i stworzenie grupy dyskusyjnej na facebooku #WspieramBiznesZDomu, która wzajemnie łączy potrzebujących pomocy z ludźmi, którzy chcą pomagać. Po kilku godzinach działania grupy widzimy, jak duża jest potrzeba wsparcia biznesu. Obecnie powstają nowe rozwiązania, jednocześnie społeczność jednoczy się pomagając biznesowi i oferując różnego rodzaju wsparcie, w tym konkretne rozwiązania dopasowane do danego przedsiębiorcy.

Kolejne działanie to organizacja przez Biznes Misję wywiadów LIVE z przedsiębiorcami, którzy zgłoszą się do kampanii. Dzięki temu będziemy bezpłatnie wspierać biznes i reklamować działalność przedsiębiorcy, a także szukać wraz ze społecznością pomysłów na przetrwanie biznesu w aktualnej sytuacji. Głównym celem jest znalezienie nowych kanałów sprzedaży, a być może nawet reorganizacja firmy i dopasowanie do obecnej sytuacji na rynku. Będziemy także szukać nowych rozwiązań i aktywności marketingowe, które pomogą dotrzeć do nowych klientów w dobie epidemii. Dodatkowo Nasi Partnerzy podarowali pakiety dla naszych gości w postaci m.in reklamy w mediach, szkoleń i certyfikacji, a także płatnych narzędzi wspomagających biznes całkowicie za darmo.

Podsumowując: Ludzie różnych branż pomagają sobie w tych kwestiach, które są dla kogoś innego (Przedsiębiorcy) największym w czasach koronawirusa problemem.

AMBASADORZY

Już na etapie koncepcji dołączył do nas Twórca Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University Krzysztof Pawłowski, m.in Przedsiębiorca Roku wg Ernst&Young, Współzałożyciel Business Centre Club i wieloletni Rektor WSB-NLU.

Codziennie przybywają nowi Ambasadorzy. Wspierają nas m.in. Prezes i Założyciel firmy WIMED, Tomasz Ciąpała Lancerto Youtuberka i Influencerka Red Lipstick Monster, Lech Kaniuk, Marek Zmysłowski – Biznesmen i autor książki „Goniąc Czarne Jednorożce”Sebastian Margalski – członek zarządu IFR,  Petra Berg-Szychułda – Właścicielka firmy Emanuel Berg

Inicjatorem ogólnopolskiej kampanii #WspieramBiznesZDomu jest Łukasz Smolarski – założyciel kanału na Youtube Biznes Misja. Ostatnie dni pokazały, jak dużo problemów mają dzisiaj firmy. W związku z tym zorganizowaliśmy Webinar „Co zrobić, aby kryzys nie zaszkodził firmie?”podczas niego szukaliśmy rozwiązań dla firm oraz branż, które mają problemy. Jeszcze przed webinarem zgłosiła się do nas firma, której problemy omówiliśmy podczas spotkania LIVE wraz ze Społecznością – efekt to lista ciekawych propozycji do wdrożenia.

Jako, że Biznes Misja od lat działa w kręgu biznesowym, zna potrzeby przedsiębiorców to narodził się pomysł, aby zachęcać Wszystkich do wspierania biznesów i pomocy w tym ciężkim okresie. Nasza społeczność składa się ze specjalistów z praktycznie każdej gałęzi biznesu: I tak mamy w niej Informatyków, Lekarzy, Menadżerów, Dyrektorów Finansowych, Prezesów, Właścicieli Biznesów, Studentów, Pracowników Fizycznych, Youtuberów, więc wierzymy, że połączenie tych profesji zaowocuje konkretnymi rozwiązaniami dla zgłaszających się pomocy Biznesom.

Biznes Misja #WspieramBiznesZDomu
Kanał Biznes Misja, gdzie będą odbywały się rozmowy na temat pomocy Przedsiębiorcom

Całość będzie odbywała się w social mediach m.in na Youtube, Facebook. Sama Biznes Misja przeprowadziła przez 6 lat istnienia ponad 160 wywiadów z przedsiębiorcami, artystami, sportowcami głównie na tematy biznesowe. Ma aktualnie ponad 4 Mln wyświetleń, i ponad 23 tys. subskrybentów na samym Youtube. Społeczność to głównie pasjonaci biznesu, menedżerowie i przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoje działalności w Polsce i na całym świecie. Dotychczas wśród grona gości, którzy wystąpili w biznes misji znaleźli się m.in. Najbogatszy Polak Michał Sołowow, dr Irena Eris, Red Lipstick Monster, Bogusław Linda, Adam Góral Asseco, Krzysztof Pawiński MASPEX i inni.

DOŁĄCZ DO KAMPANII I WSPIERAJ BIZNES. RATUJMY PÓKI MOŻEMY

Namawiamy także innych aby przyłączali się do akcji #WspieramBiznesZDomu poprzez rożnego rodzaju działania zwiększające szanse na przetrwanie biznesu. Może to być lokalne wsparcie radia, mediów w kwestii reklamy, może to być pomoc fizyczna, pomoc w tworzeniu oprogramowania dla nowych modeli biznesowych, pomoc ekspercka i wszystko to co możemy w tym okresie zrobić dla przedsiębiorczości, szczególnie tej lokalnej.

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą i chcesz wystąpić w Biznes Misji, w której opowiesz o biznesie, a my będziemy szukali dla Ciebie rozwiązań, być może poznasz ludzi, którzy będą chętni Ci pomóc, to zgłoś się poprzez poniższe linki czy to Facebook Biznes Misja, czy YouTube zakładka kontakt czy mail: businessmisja@gmail.com

Każdego kto chce poznać biznes, uczestniczyć w spotkaniach aby wspierać i szukać rozwiązań dla biznesu zapraszamy do grupy biznesowej na FB: ale też do subskrypcji kanału Biznes Misja aby na bieżąco śledzić rozmowy LIVE.

? Subskrybuj nas i bądź na bieżąco ? Biznes Misja YouTube

✅  FB Fanpage Biznes Misja: https://www.facebook.com/businessmisja 

Facebook Grupa Grupa FB #WspieramBiznesZDomu

PODAJ DALEJ,  Wydrukuj i wyślij do nas zdjęcie z #WspieramBiznesZDomu i pokaż, że jesteś z Przedsiębiorcami. Dołącz do Ambasadorów kampanii         

Łukasz Smolarski 

Kliknij tutaj i pobierz szablon do druku!

MEDIA O naszej akcji:

POLSAT NEWS:

Wspiera nas medialnie m.in: Dobry Tygodnik Sądecki, My Company Polska, Bizblog

Dołącz do naszej kampanii i POMÓŻ RATOWAĆ MIEJSCA PRACY!

Partner Strategiczny: BRIEF.PL, Lideruj.pl, WSB-NLU, DIMAQ, Inicjatywa Firm Rodzinnych, BRAND24, Lancerto

Partner strategiczny:Partner medialny:
 
 
 
   

Zobacz pozostałe wpisy

Na naszym blogu znajdziesz praktyczne wskazówki i unikalną wiedzę od doświadczonych przedsiębiorców, które pomogą Ci w rozwijaniu własnego biznesu!

Opowiedz nam swoją historię

Jesteśmy tu, aby dostarczyć Ci wartościowe wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać problemy biznesowe. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i razem osiągnijmy sukces!